| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti? Mai avem zapada iarna asta? Acum vad ca sunt 0, 1 grad in majoritatea judetelor

4 răspunsuri:
| Jessica1235 a răspuns:

La noi în partea de vest a nins într-o zi foarte mult dar se topea repede iar până pe la ora 17 doar prin copaci și pe mașini mai era. Iarna asta probabil nu vom mai avea dar sunt șanse să avem în primăvară, cum a mai fost și în alți ani.

Pe la munții sigur sunt șanse mult mai mari să mai ningă, dacă nu cumva ninge dejawinking

Răspuns utilizator avertizat