| Dark13 a întrebat:

Ce zici va mai fii jetix big grin sau numa disney sau va lua si disney channel oricum e naspa disneyu happy vreau jetixu inapoi, dar nu cred ca il mai aduce

4 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Disney a cumpărat drepturile de autor pentru Jetix, numai revine.

| Bebitza99 a răspuns:

Frate cati ani ai?

| TheEmoBoy a răspuns:

Frate eu am 14 ani si vreau sa revina Jetix imi este dor de desenele copilariei nu de porcariile de pe disney si nici cartoon network nu mai este ce era odata

| DavidMetin2 a răspuns:

Ar Trebuii sa faca un Site sa votam ce vrem:disney sau Jetix, oricum eu prefer Jetix