| anonim_4396 a întrebat:

Vreau postu Jetix inapoi, cine il mai vrea? Disney Channel e o prostiesad

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Jetix a fost cumparat de Disney Channel, deci nu va mai exista vreodata Jetix sad, pe Jetix erau programe/episoade foarte tari sunt de parere cu tine disney e pff..Barem putem vedea cateva seriale pe net..ma bucur ca nu le-au scos si de aici.

15 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Şi care e întrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Intrebarea e aceea de mai sus! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Disney Channel e foarte aiurea, baga doar seriale proastecrying(Imi doresc ca Disney Channel sa dea faliment, si sa se instaleze din nou Jetix!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Disney Channel o ajuns o prostie!sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maciej Bral o inlocuit Jetix cu Disney Channel, el e de vina pentru asta.El e directoru Jetixului si Disney Channelsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dulcyaa: Spioanele se difuzeaza pe Disney Channel de luni pana vineri seara la ora 23:35

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jetix era detinut de The Walt Disney Company din America, la fel si Disney Channel e detinut tot de The Walt Disney Company

Răspuns utilizator avertizat
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Esti sigur/a? O petitie nu cred ca va schimba soarta... aici ne confruntam cu persoane cu putere materiala... nu-l mai putem readuce. noi nu avem in momentul asta puterea de a schimba ceva suntem doar niste pusti care vor sa schimbe lumea.

| ExtremulJe a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu intelegi! s-ar putea sa aducem canalul inapoi! sa mai intamplat asa cu alt canal ( de adulti) si l-au bagat pe langa celalalt canal! voteaza haidee!

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru ExtremulJe):

Stai linistit ca am inteles, si am si semnat petitia happy. Doar ca nu mai am sperante sa se intample asta.

| Stefykitty a răspuns:

Asta credeti voi. Disney e mistooo! Mai sunt unele seriale tampite, cum ar fi Phineas si Ferb, dar majoritatrea sunt super. Si stati linisti, serialele de pe Jetix sunt reluate din cend in cand. De exemplu, H20 mai este in timpul saptamanii, pe la ora 12 la pranz. Iar oraseleu lenes este reluat pe Disney Junior.

| MariusTorres a răspuns (pentru Stefykitty):

JETIX ESTE CEL MAI MISTO POST DE DESENE ANIMATE imi amintesc cand ma uitam cu fratele meu la cei cu andy cand aveam 6 ani crying( imi placeau vremurile alea imi vine sa plangcrying(

| Adi0696 a răspuns:

Bitch please, pe vremea mea Fox Kids era cel mai frumos.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Adi0696):

rolling on the floor)). Misto cuvint rolling on the floor))).