| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Ce zodii va plac, TPU? Ce zodii nu va plac? Intrebarea e pentru cei care cred in astrologie.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu suport fecioarele

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am intalnit o zodie care sa nu imi placa ^^

| SilentRain a răspuns:

Nu cred in tâmpenile de genul, dar vreau sa răspund că mă plictisesc
Ma intelg bine cu ceii din zodia Vărsător, Săgetător
Nu îmi plac fecioarele si gemeni
Și de restul nu știu, nu ma interesează, nu cunosc atât de multi oamenii rolling on the floor

| oglindasultanului a răspuns:

Nu suport balanta, rac, gemeni.

| lilith16 a răspuns:

Fara suparare dar nu suport balantele, in general sunt false si cauta numai atentie (ma refer la fete, de băieţi nu am dat), interesant e si ca se potrivesc cu caracteristicile zodiei, ciudat ca sunt compatibilă cu ele
in rest ma atrag scorpionii, toti pe care-i stiu ma atrag si capricornii doar o parte din ei, sunt si capricorni perfecţionişti pe care nu-i suport
ma atrag si berbecii si gemenii (baietii) desi nu sunt pentru relatii serioase (cel puţin de persoane de genu am dat eu), mai am probleme cu leii care se cred superiori si nu sunt, dar nu generalizez