| anabelisa a întrebat:

Voi ce parere aveti despre astrologie? Eu una sunt mai realista si nu cred in zodii, consider ca sunt om, in niciun caz un animal.

Răspuns Câştigător
| iefsul a răspuns:

Ai dreptate astrele nu ne pot influenta in nici un fel, destinele noastre nu sunt influentate de nici o planeta ci soarta ne-o facem singuri cu mana noastra, apropo cati ani ai?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Astrologia este ceva, ghicitul este altceva. Nu trebuie să confundăm.
Vezi mai multe informații pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Din cate se vede nu ai deloc habar despre zodii.Nu inseamna ca daca numele zodiilor sunt de animale, este pentru animale.Mai ales ca animalele nu au zodiac. Ce stiu ele, saracele! Este ceva inventat tot de oameni.

| darrio2007 a răspuns:

Si nici eu nu cred in zodii, sa stii.

| sabin89 a răspuns:

Nu dau doi bani pe ele (pe zodii).

| anabelisa explică (pentru sabin89):

Ai dat un raspuns cam sec, deci data viitioare nu te obosi.

| sabin89 a răspuns:

Ce sensibila esti! Si ce bine stii sa jignesti! Eu am dat un raspuns succint, concis. Nici tu nu ai scris prea multe. Ai zis doar ca te consideri om, nu animal.