| MishuCuc a întrebat:

Cea mai amuzanta urare de la multi ani

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

La multi ani! In viata sa te impiedici de un bolovan de NOROC, sa calci intr-o balta de FERICIRE, sa te stropesti din cap pana-n picioare cu IUBIRE si sa fi SANATOS(Ă)!

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Lovite-ar cu putere cele mai mari bucurii.Crapa-s-ar butoiul cu sanatate deasupra ta. Impiedica-te-ai de sacul cu bani. Bate-te-ar norocu' sa te bata. LA MULTI ANI!

| HighByTheBeach a răspuns:

Sa traiesti, sa infloresti si la anul sa zdohnesti!

| NemNUZ a răspuns:

La multi ani sa sa primesti tot ce iti doresti (femei ) laughing))))

| PandaEcrazy a răspuns:

Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul, pot sa te vizitez intre sarbatori? laughing fac multe urari de genul asta

| DannaK a răspuns:

La multi ani cu sanatate, sa-ti dea dumnezeu di tati, un cazan de fericire si deloc dezamagire, toata dragostea din lume si in jur persoane bune. sa ai bani sa-ti iei de toate si un veac de sanatate.

| maraflorin a răspuns:

La Multi Ani, multa sanatate, fericire si sa fi iubit de toate femeile gravide!big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Nicu_Alex_1993 a răspuns:

Te iubesc te ador la muti ani si ia un mic tractor!