| ArinaMK a întrebat:

CEA MAI JENANTA chestie dea voastra(primeste >funda...laughing

4 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Dormeam si a venit profa sa ma puna sa ma imbrak (in excursie la hotel) nu m-am putut rezi si i-am dat o palma in fata laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mitchi a răspuns:

Intr-o noapte trebuia sa dorm la prietena mea.Cand a venit momentul sa ne culcam, am reusit sa adorm foarte greu.Insa partea jenanta de-abia acum incepe.Pe la ora 00:00 m-am trezit pentru ca mi se facuse dor de casa! Mi-era asa de greu, incat desi era tarziu, am plecat acasa(stateam in acelasi bloc). M-am simtit groaznic de jenata.Aceasta intamplare s-a intamplat acum vreo 2 ani cand eram in clasa a 7-a. N-am s-o uit niciodata.laughing

| Cossymiss a răspuns:

Cand am vomitat de fata cu toti colegi in autocar eram in excursie...winking