| DeadAlready a întrebat:

Ceati spune sa impartim tara in 2 parti Transilvania si tara Romaneasca?

13 răspunsuri:
| DeeAnna. a răspuns:

Cam stupida intrebarea.Asta nu depinde de utilivatorii TPU...big grin

| Miruna3094 a răspuns:

Eu m-as muta in Transilvaniahee hee
E o idee proasta si asa e tara asta de rahat

| eek a răspuns:

Si cu moldova cum ramane?

| adelutza_9680 a răspuns:

Cu ce folos? Ce am rezolva? Va spun eu, nimic.In plus acest lucru nu depinde de noi.

| Rezzo a răspuns:

Cea mai proasta idee, inloc sa ne marim ne impartim? Sau cumva esti bozgor (n-am nimic cu ei, nu sunt rasist)?

| Roxu a răspuns:

Si ce schimbare ar fi?happy
Sigur ar fi aceleasi probleme. oameni rai si lipsiti de bun simt etchappy.

| Popescu Olivia a răspuns:

Sa impartim tara in doua parti : transilvania si tara romaneasca? Si moldova si dombrogea unde sunt, prost formulata intrebare... pacat ca noi nu putem schimba nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O timpenie ca si intrebarea! Va recomand sa cititi constitutia si codul penal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine ti-ai da tu doua palme si ai bea o gura de lichid de frana? Prostie am eu destula, nu mai e nevoie sa ma documentez pentru a mi-o insusi si pe a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se impart in patru tara Romaneasca, Transilvania Moldova si Drobogea

| DeadAlready explică:

Toti din vest au votat mai mult cu basescu si cei din oltenia si moldova cu geoana!

| DeadAlready explică:

Inainte sa zici ca e o idee proasta documentativa