| anonim_4396 a întrebat:

Ceau, sotia mea o cautat ceva in internet si dupa aia o sters ca sa nu vad eu va rog imi spuneti cum as putea sa gasesc la ce o umblat va rog mult, nu mai ramane undeva memorat? Vreau neaparat sa imi raspundeti va rog mult

3 răspunsuri:
| tania77 a răspuns:

BUNA. Daca tot vrei neaparat sa- ti raspund, iti raspund cu o intrebare sotia ta e cumva cea care a pus aceeasi intrebare? of doamne increderea asta unde a disparut oare? Nu mai are omul dreptul la intimitate? sus este rubrica history acolo s-ar putea sa gasesti site-urile care au fost accesate. Dar eu zic ca e mai bine sa o intrebi ca poate nu are nimic de ascuns, lipsa de comunicare strica relatia dintre doi oameni care se iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impusca-te mai. Ce, esti de la gestapo?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmmm
pai ai putea sa faci in felul urmator
intri la iconul internet explore
si sus langa favorite este un ceas cu o sageata verde care se numeste history
apesi pe ala si in stanga iti apar calendare mici la care ii cate o zi
na si daca sti cand o umblat alegi ziua de acolo
dar problema este cati vor aparea multe site-uri tot in stanga si mai departe iti urez noroc sa gasesti dosarul happy