| JohnPrice a întrebat:

Cel mai de rahat serviciu este eMAG, să știți de la fratele vostru. Am dat o comandă de un TV dimineața la 8 și toată ziua comandat a fost doar procesată, a două zi urmând sa fie predat curierului. De ce nu s-a putut în ziua comenzii din moment ce am dat comanda la o oră în care cred că nici nu se deschisese emagul? Trashhhhh fratilor, trash.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai eMAG genius? Din astea cu predat curierului in aceeasi zi e rezervata pentru clienti premium. Eu comand dimineata si pana seara e la mine. Emag cel mai tare magazin online.

| Celcestietot a răspuns:

Ai fost in coada cererii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că au mii de comenzi deci mii de produse pe care trebuie să le plaseze/livreze într-o zi. Curierii nu pot face față imediat la toate comenziile.

| JohnPrice explică:

De precizat este că produsul era vândut de eMAG, asta ca să nu aud că spuneți că poate sunt neserioși partenerii.

| Ofetitadelicata a răspuns:

EMag e o platforma, nu vinde nimic propriu

| suntserios a răspuns (pentru Ofetitadelicata):

Emag e ditai magazinul online. Nu e doar o platforma, mai interesează-te