| gaby24 a întrebat:

Cel mai frumos cadou este ceva util facut mai din nimic happy

13 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

?

| J0B0MAT a răspuns:

Da şi o floare furată oferită e mai de preţ decât un buchet cumpărat oferit.

| gaby24 explică (pentru J0B0MAT):

Iti explic cu furaciunea o data ce pui mana pe cv ce nu-i al tau ai in trup suflare curata data de sus, cand ai pus mana pe lucru altuia te poti trezi ca in filmele alea Horror ca nu-ti incapi in haine ori ca un cocos asa umflat dar de primesti o palma te invarti.

| J0B0MAT a răspuns (pentru gaby24):

Deci am zis bine.

| gaby24 explică (pentru J0B0MAT):

Nu pentru ca este facut din sambure happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru gaby24):

sad

| mbncf a răspuns:

Cel mai frumos cadou e cel care nu costă.

| gaby24 explică (pentru mbncf):

Sti sa iubesti precum o regina?

| mbncf a răspuns (pentru gaby24):

Nu.

| gaby24 explică (pentru mbncf):

Trebuie sa gandesti ca o Regina iubind regele fara Detronale caii find inparatii facand sa zambeasca din nimic iubind culorile si cerul apoi treci la univers.happy

| Nanu_Dominik_1990 a răspuns:

Un trico sau ce stiu eu o banana? Lol