| Cristian95Alex a întrebat:

Cel mai tare banc pe care il stiti postatil aici big grin funda celui mai tare tongue

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Sotia catre sot. Vai draga, nu stiu ce sa ma fac sa-mi creasca sanii mai mari! Sotul. Eu stiu. O vai, tu la sti pe toate. Dar cum trebuie sa fac? Iei o hartie igenica rupi o bucata din sul si te stergi intre tate cu ea. Si cum draga, o sa-mi creasca tatele? Sigur. Nu vei de cand te stergi la fund ce mare s-a facut? Pa!