| EJxJtK a întrebat:

Care este cel mai tare banc pe care.l stiti?

P.S. Nu imi spune.ti cel mai tare banc din lume sau din Romania.

Funda celui mai tare banc

9 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Discutie intre doua blonde :
-Maine ma duc la majoratul lui Vasile.
- Ce frumos. Dar cati ani face?
- Da ce crezi ca l-am intrebat eu?

Nu e cel mai tare dar asta mi-a venit acum in minte.

| IonelaaaS a răspuns:

Fiul :Mama, tata. m-am decis sa locuiesc singur
Parintiibig grine acord, daca asa vrei
Fiul:Ok, bagajele voastre sunt la usa deja big grin

| IonelaaaS a răspuns:

-Mai tata, mai bine mergeam cu masina, uite si tu ce inghesuiala groaznica e in autobuz!
-Lasa vrajeala, daca erai la discoteca spuneai ca-i misto, ca-i atmosfera! rolling on the floor

| Danutul22 a răspuns:

O inghetata mergea prin desert

| 1791997 a răspuns:

Nu e banc dar...:
2 chelbosi se trag de par laughing

| godfather1997 a răspuns:

Se duce o blonda la doctorul ginecolog. Dupa control doctorul ii zice blondei ca trebuie sa se spele in vagin pentru ca nu statea bine cu igiena, la care blonda zice"Daca nu am vagin pot sa ma spal in lighian?'. Asta a fost

| thr93 a răspuns:

Intr-o zi Gorbaciov il invita pe Bush la el si ii spune:
- La tine in camera sunt doua butoane: unul verde si unul rosu. Daca ai sa il apesi pe cel verde vei primi bani, caviar, alcool, femei, tot ce vrei! Daca apesi pe cel rosu, vei suporta consecintele!
Intrat in camera, Bush se cam plictiseste. Atunci, apasa butonul verde; primeste tot ce-si doreste. Dupa un timp, plictisit si curios la culme, apasa butonul rosu; intra niste matahele de oameni, care il bat mar. Dupa un timp, pus pe razbunare, Bush il invita pe Gorbaciov in America si ii ofera si el acelasi tratament: camera cu buton verde si rosu (verde - delicatese; rosu - suporta consecintele).
La un moment dat, Gorbaciov apasa butonul verde; primeste un tratament de invidiat... Apoi, curios si plictisit de moarte, apasa butonul rosu... Dar, ce sa vezi, nu se intampla nimic! Nedumerit, Gorbaciov iese din camera si-i zice lui Bush:
- Esti un mare fraier! Tocmai am apasat butonul rosu si nu s-a intamplat nimic! Ma duc acasa!
La care Bush, pufneste in ras:
- Unde. 'acasa'? Tu chiar crezi ca nu s-a intamplat nimic atunci cand ai apasat butonul rosu?!?

| Honeyyyy a răspuns:

Bula la scoala.D-na invatatoare le spune ca maine se face un mare bal mascat si toti trebuie sa vina costumati in cate un pom frunctifer. Unul vine deghizat in prun, altul in nuc, altul in cires.Si Bula, el cu ce sa sec imbrace? Isi baga un furtun de dus in fund si apare si el la bal, la care D-na invatatoare:
-Pai tu in ce te-ai deghizat, mai?
La care Bula:
-intr-un CURcuDus.