| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Cele doua clase de a VI-a de la noi din scoala fac o petrecere de Halloween(si eu sunt in aVI-a). Deci ce costum sa-mi iau? Ceva care nu costa super mult! Si daca puteti si niste poze! FUNDA pentru cele mai bune idei! Raspunsurile sunt valabile doar pana Duminica!
Ps. Scuzati categoria dar este cea mai populata!

1 răspuns:
| selenahermy a răspuns:

Cumpara-ti un ruj rosu aprins, o oja neagra ( sau rosie ) imbraca-te in colanti negri sau strampi negri, o rochie neagra, o pereche de cizme negre si cumpara un caif de vrajitoare. am auzit ca e 10lei. Si taadaa...esti o vrajitoare.