| andreiutzucu a întrebat:

(cele mai multe ex funda) ce sa mananc de post sau ce sa nu mananc?

Răspuns Câştigător
| mylana a răspuns:

Andrei, poti manca destule, dar tb este ca tb preparat zilnic, iar costul este mai mare. dar merita... spanac, da, poti face supa d elinte, poti face naut prajit sau fier si dat prin masina de tocat, iese ca o fasole batuta si merge cu orice langa, poti face orez cu ciuperci si legume, poti face inca ardei umpluti cu orez, ciuperci, etc. poti face salata de vinete, sarmale cu orez, poti face mai comod snitele de soia sau chiftelute, poti bea lapte de soia (din cora/carefour), tarte cu pateu vegetal dimineata si asaortat cu masline, sunt si zile in care se poate manca peste...succes si pofta buna