| Taaci a întrebat:

Cele mai tari bancuri pe care le stiti?(fara linkuri) la cele mai multe si cele mai buna FUNDA, restul VOT!

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Dragostea e lumina vietii, iar casatoria e factura la lumina.

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

1) a murit gheorghe şi merge-n rai, unde aşteptă să-i vină rându, şi acolo vede mult ceasuri, aşa că-l întrebă pe sfântu petru :
- sfinte petru, ce-s cu atâtea ceasuri aici?
- păi fiecare om are un ceas şi de fiecare dată când omu minte, manoşu arată c-a trecut o secundă
- şi ceasul ăla care-i la ora 12 al cui e? (gheorghe)
- păi e al unui bebeluş sărăcu-i nou-născut şi n-a minţit încă (sfântu petru)
stă gheorghe un pic şi întreabă:
- da ceasul lui emil boc unde-i?
- oo-i în camer lui isus, îl ţine pe post de ventilator (sf petru) rolling on the floor
2) a mers gheorghe în bucureşti cu bicicleta şi si-o pune lângă casa palatului şi se uită pe acolo
din curte, un paznic îi zice :
- măi bade, i-aţi bicicleta de acolo că trebui să vină preşedintele, vice-preşedinntele şi consilieru
la care gheorghe :
- no las că nu-i bai, că i-am pus lăcat
3) într-o vară trebuia să stea un ţigan, un român şi un spaniol într-un coteţ cu un porc
primul care intră-i spaniolu, intră el, stă o săptămână, stă două săptămâni, da nu mai rezistă şi iese afară şi zice :
-vai, ce pute porcu
al doilea care intră-i românu, intră el stă, o lună, stă două luni, dar nu mai rezistă nici el şi iese afară şi zice :
-vai, ce pute porcu!
apoi intră şi ţiganu, stă el 6 luni, stă un an, dar după un an iese porcu afară şi zice :
-vai, ce pute ţiganu
4) două bătrâne merg într-un parc, o bătrână avea un nepot, iar o bătrână avea o nepoată
când ajung în parc, se aşează pe o bancă, iar fata strănută
baiatu :
- sănătate
bătrâna care avea nepoata zice către bătrâna care avea nepotu :
ce nepoţel educat ai
fetiţa strănuă din nou, la care băiatul iarăşi :
- sănătate!
bătrâna din nou:
-ce nepoţel educat ai
fata strănută a treia oară, la care băiatu-i zice :
-ai răcit, curvă mică
5) un hoţ a intrat într-o casă, face 2 paşi şi aude o voce :
-Isus te priveşte
mai face 2 paşi şi aude din nou:
-Isus te priveşte
mai face 2 paşi şi aprinde becul şi vede un papagal, apoi zice:
-cine dracu-i aşa de prost să-i pună numele Isus unui papagal?!
papagalu răspunde :
-nu, eu-s sf petru, buldog este Isus

| RockaruL a răspuns:

Bula se duce la fratele sau:Frate pot sa fac baie cu tine?
-Da,dar sa nu te uiti sub apa!
Bula se uit si zice:
-Uau ce furtun de udat florile are fratimeo!
Se duce dupa la taicasau:Tata pot sa fac baie cu tine?
-Da,dar sa nu te uiti sub apa!
Bula se uita si zice:
-Uau ce mai tanc are tata,parca-i de revolutie!
Bula se duce acum la sorasa:Sora pot sa fac baie cu tine?
-Da, dar sa nu te uit sub apa!
Bula se uita si zice:
-Soramea are un suport de pahare ultra misto!
Se duce Bula la maicasa:Mamy pot sa fac dus cu tine?
-Da, dar sa nu te uti sub apa!
Bula se uita si zice:
-Acum vad la maicamea o padure!
La ora 23.00 se duce Bula la parinti si ii intreabatongueot sa dorm cu voi?
-Da, dar sa nu te uiti sub patura!
Bula se uita si zice:
-Wai! Tancul de revolutie a tras in padure! Saraca! A facut-o praf!