| Benghazini a întrebat:

Chiar credeti ca va fi sfarsitul pamantului? de ce?

Răspuns Câştigător
| razvan1305 a răspuns:

Nah, asa cum vine, asa si pleaca, daca pana acum singura atestare de Pamant e ca l-a creat Dumnezeu tot El ar trebui sa-l distruga nu? Si nu-i pacat sa dai cu picioru in munca unuia?laughing Nah nu cred ca e sf. nimaniu doar pentru ca, calendaru maias se termina in 2012 nu ins ca murim si noi, poate ni mai avut aia cerneala sa continuie ce naiba happy

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Sfarsitul pamantului, nu se poate. Sfarsitul lumii, la fel. Dar, cataclisme de mari proportii, cutremure, inundatii, catastrofale, cred ca vor fi. Omenirea, nu cred ca se va termina. Cred ca se va relua ciclul de la capat. Cativa vor scapa. Dar, sa ne gandim pozitiv. An nou fericit, tie si familiei tale. Pa

| BlueHusky a răspuns:

Nu, nu o sa fie. De ce as crede?

| Ihatereligion a răspuns:

Nu va fi nimic.

| Anonimmm_3941 a răspuns:

Nu va fi...
defapt.nimeni nu stie cand va fi, doar Dumnezeu.
stai linistit.big grin