| Sn00pY a întrebat:

Chiar e adevarat ca Rihanna este Printesa Illuminati?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

rolling on the floor Am trăit s-o aud şi pe-asta!

| winchesters a răspuns:

Wtf? rolling on the floor idem @kongeriket!

| winchesters a răspuns:

@Roxa: S&M nu inseamna s-e-x.
S&M vine de la Sado&Maso...sado-masochismul este o perversiune sexuala, prin care unul din parteneri (sadicul) il domina pe celalalt (masochistul). Sadicului ii place sa provoace durere, masochistului ii place sa fie umilit, pedepsit, ranit. E ca un joc intre oameni mari, in care unul e stapan si celalalt supus...

| winchesters a răspuns:

@Roxa: Nu trebuie sa fii ironica. Nu ti-am gresit cu nimichappy

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor adevarul e ca o societate imaginara avea nevoie de o printesa.
chiar asa v-a bagat in ceata cu s&m? e despre sex si atat. s-e-x.

| NickiMinaj a răspuns:

Vai, nu stiam. multumesc mult, m-ai scos din ploaia de fumigene.

| jolidon a răspuns:

...nu poti sa stii cate zvonuri sunt adevarate si cate nu dar trebuie sa recunoastem ca semnele alea cu triunghiul sunt chiar evidente si felu cum face in disurbia deci ori este show si atat desi e cam darky sa fie doar show, ori este illuminati sau poate ca cei care ii fac videoclipurile o pun sa faca semnele si ea nici nu stie. se spun multe lucruri despre asta dar nici nu mai stim ce sa credem. in definitiv nu ne intereseaza ce fac ei in timpul liber si cui se inchina, noi doar le ascultam muzica in masura in care ne place si nu ai cum sa ajungi in iad fiindca in videoclipul melodiei tale preferate sunt semne illuminati atata timp cat in versurile melodiei nu zice nimic despre asta. deci asculta ce-ti place si lasa documentarele de pe youtube. daca e sa te uiti atent ei spun ca toti sunt illuminati. pot fi sau pot sa nu fie, noi nu avem de unde sa stim si de ce ne-ar interesa? oricum nimeni nu prea mai crede in dumnezeu. nu m-ar mira sa aflu ca sunt satanisti.oh go on

| patricCia a răspuns:

Uitati-va la S&M la scena aceea unde canta mai lent, de e imbracata in costumul de iepuras si fiti atenti ce scrie in backround, pe ziarele acelea. Veti observa ca scrie "Princess of the illuminati" si apoi veniti sa comentati ironic!

| RobYnRobYn a răspuns:

E oarecum adevarat.cauta pe net :lady gaga papusa illuminati si ai sa vezi ca daca Rihanna e printesa.atunci lady gaga e imparateasa.infine trebuia sa fac si eu un videoclip odata la o casa de discuri din Romania si acolo a trebuit sa semnez un act prin care eu ma ocup numai de muzica si de filmarea videoclipului iar ei se ocupa cu regizarea si procesarea acestuia(nu am semnat deoarece stiam de Rihanna si de gagaita aia si infine sa stii ca Rihanna si-a dorit un videoclip salbatic iar ceilalti s-au conformat). Intr-o revista americana Rihanna a declarat ca ea nu a vazut videoclipul inainte sa ajunga pe piata! Nu avem de unde sa stim doar ca trebuie sa ne ferim de cei care publica aceste videoclipuri nu de artistii in sine pentru ca nu ei se ocupa de plasarea elementelor in videoclip. pupicikiss