| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Chiar exista coduri care-ti reincarca cartela orange cu 2 sau nu stiu cati euro? Daca da cre sunt? (am nevoie de cv creditbig grin)

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Domnu politist, la scoala aia nu v-au invatat ce inseamna cratima...Ba,Garcea pe bune esti.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

daca-l-ncercy esti frayer!

| fabogov a răspuns:

Fara a platii nu cred ca poti face asta.
O optiune nu departe de a ta, este cartela gratuita de la orange cu credit de 2 euro.
Te duci la reprezentante orange si ceri cartela CU NUMAR de 2 euro. Poti si cu incarcare electronica de 2 euro...tot la reprezentantele orange.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba terminati cu prostiile frate ca nu exista nici un cod...eu am lucrat in politie si am avut un caz despre asemenea discuti si sau facut cercetari si nu sa gasit nimic