| neanicu a întrebat:

Chiar norul asta vulcanic ne poate fi daunator sanatatii?

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am inteles ca va ''acoperi'' si Galatiul. Combinat cu fumul combinatului, mi-a facut placere sa va cunosc, mi-a sunat ceasul', paaaaa...

| Lorelai a răspuns:

Nu, nu reprezinta nici un pericol pentru sanatatea noastra! Asta am auzit la stiri azitongue

| NickoS a răspuns:

Purtatorul de cuvant al OMS, David Epstein a spus că "Orice particulă care se depune este importantă. Dacă este inhalată şi ajunge în plămâni poate deveni periculoasă pentru oameni, aşa că suntem îngrijoraţi cu privire la acest lucru dar nu avem încă foarte multe detalii".
"Particulele inhalate pot fi periculoase în special pentru persoanele care au astm sau alte probleme respiratorii",