| Sabinutata a întrebat:

Chiar nu mai exista femei curajoase aici?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea

| Sabinutata explică (pentru mgtow):

Pacat

| Sabinutata explică (pentru mgtow):

E foarte rau chiar grav atunci de fricoase miloase rusinoase fitoase e plin internetul.

| SilentRain a răspuns:

In ce sens?

| Sabinutata explică (pentru SilentRain):

An sensul curajului al duritatii fara mila fara ezitare de a taia animale cu cutitul de la sate femei. Asta se poate numi curaj.

| SilentRain a răspuns (pentru Sabinutata):

Sadice adică?
Ca una de la țară care taie o găină, e posibilă sa nu aiba curajul sa zică ce gândește direct fara sa ii pese se gura lumii

| Sabinutata explică (pentru SilentRain):

O femeie adevarata cu acest curaj nu ai pasa de gura lumi.

| Sabinutata explică (pentru SilentRain):

An sensul femei curajoase dure rele fara mila care taie pasari etc intentionate nu de nevoie de placere aici este curaj si duritate.

| ShaOfHatred a răspuns:

Stai cuminte

| NunuNini a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "femeie curajoasa"?

| Sabinutata explică (pentru NunuNini):

Acele femei pentru mine sant curajoase care fara frica fara mila taie animale cu cutitul de la sate intentionate nu numai de nevoie.acele femei sant curajoase.