| Addaa1998 a întrebat:

Chiar va fi razboi?

http://stirileprotv.ro/......anase.html

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu. Încă. Se pare că nu. Să sperăm că nu. Nu din nou.
Da, lumea stă acum pe un butoi cu praf de puşcă, şi chiar dacă oamenii nu vor să repete experienţe care doboară economii şi fac nişte crize sociale de toată frumuseţea, impulsivitatea lui homo sapiens sapiens e tot acolo. Deci, la o mişcare greşită, n-o să mai fie doar focuri de ameninţări şi alte accidente şi diplomaţie şi înjurături pe la spate, ci da, o să fie război.
Acuma asta nu înseamnă că o să vină cu tancurile peste noi, o să fure mâncarea şi-o să violeze femeile. Chiar dacă musulmanii ăştia sunt în stare de orice...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un moment dat va fi.