| Pufoshul a întrebat:

Cine a creat site-urile astea horror?(Fara caterinca, daca ai chef de glume fa altundeva) (daca stii la ce ma refer, apesi pe un link si-ti apare capodopera.)
Un dereglat a creat asa ceva?

Imi amintesc de parca ar fi fost ieri, in 2014.
Stateam linistit la calculator.
Ma jucam jocul Heromice in engleza.Am dat pe un forum.
Cica:... a spus (cica era un hack pentru fly, ma uitam si eu, eram curios, scrisul era in roz, si era un nume dar nu mi-l mai amintesc parca era Mike gen: Mike a spus... si a aratat link-ul, dar era scris in engleza.Gen: Mike says... si a dat link-ul pe forum.)am dat pe link.
Mi-a aparut ditamai capodopera,o imagine care se misca si o fata care tipa era imbracata in alb,parul negru, tipete de disperare,facea in continu, era intr-o camera sau asa ceva,si imaginea se misca,tipa din ce in ce mai tare,nu era un tipat normal.
Ce faceam? incercam sa inchid capodopera,dar degeaba,inchideam pe X si ma uitam acolo in timp ce inchideam.
Imi amintesc perfect ziua aceea.
Dar eram speriat adica foarte speriat, ma uitam la ea in timp ce inchideam.
Apasam pe X si nimic, incercam de multe ori sa inchid, dar nu se inchidea, am apasat de multe ori.
Eram pe Firefox, de acum nu mai intru niciodata pe Firefox, mi-am instalat un alt Windows, si nu ma mai joc la jocuri online sau heromice deloc.

Ce e neregula cu oamenii astia? astia sunt niste creaturi, nu gluma.
Cum poti sa pui o poza (horror) dar fara sa-ti fie frica?
Dar fata aia arata din ce in ce mai rau.

Deci gata, clar sunt nebuni, sau mai rau?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Iti scriu parerea mmea deoarece vad c nimeni nu iti raspunde si cred ca esti dornic sa afli macar o parere.Nu ai antivisrus la pc si ai accesat un site sau link virusat, de aici chestia ca nu se mai inchidea. Google da voie la orice sa se posteze si sa se arate, ca e mozilla sau alt browser.Prin Google si internet cei ce vor suprematia lumii fac in orice fel spre a decima populatiaa, rin alimentatie, filme naspa sau chiar aceste reclame care le-ai vazut tu.Interesul este sa bae frica in noi.Majorittea tinerilor sufera de anxietate si boli psihice din cauza filmelor horror.Ei nu sunt onstienti ca in ceva timp dupa vizionarea filmelor horror se pot inbolnavi.Deci parerea mea este ca pe google poate posta oricine, orice vrea. Daca e daunator, mai bine pentru cei ce vor dominatia suprema si decimarea populatiei.