| cristiana1234 a întrebat:

Azi de dimineata cand am vrut sa deschid calculatorul nu mergea apasam be butonul de pornire sa apare o imagene albastra care se misca (mereu apare aia) si cand apasam si pe butonul din spatele calculatorului ( e calculator plat ) se inchidea ce sa fac?//
FUNDa

2 răspunsuri:
| AllTogether a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti reinstalezi Windows-ul pentru ca iti da Blue Screen si nu poti folosi calculatorul

| DanteR a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul si ia-ti un antivirus bun cum ar fi eset 4 bussiness si sa ai grija ce descarci si pe ce site-uri mai intrii!
Mult Succes happy