| catutzU01 a întrebat:

Salut, nu pierd vremea intru direct in subiect
-Eram intr-un joc shooter si la un moment dat m-am enervat am iesit si am cautat un hack, am intrat pe un forum, cunoscut deci nu cu hackeri sau ceva de genu asta si cand am dat pe un subiect d'ala mi-a deschis (mozila firefox) jos acolo o pagina in care:
-Aici e problema!- era nu stiu ce lege cu blabla de 5-11 ani ceva de genu, a spus ca PC-ul a fost inregistrat si toate fiserele sunt criptate (era intr-un colt o poza cu Basescu) jos erau bannere cu d'astea de hackuri, security si d'astea si nu stiu ce sa fac, sunt speriat... i adevarat? apropo nu ma lasa sa inchid pagina...
Multumesc

4 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Nu. De obicei vin cu berbecul si iti sparg usa.

| catutzU01 explică (pentru BigG):

Deci nu este adevarat nu? M-am speriat mai tare deoarece nu puteam sa inchid pagina si jos erau niste bannere cu denumiri chiar credibile...

| inamata001 a răspuns:

Nu nu este adevarat a patit-o un vecin cu filme porno, si la fel ii arata
Ca sa scapi de aceasta chestie trebuie sa reinstalezi windowsul si ia-ti antivirusul bitdefender, acesta este cel care detecteaza fisierul acela care iti arata tie.

| catutzU01 explică:

Bun, mersi de raspuns dar... zici tu ceva de facut windows-ul, trebuie sa fac windows-ul pentru a nu mai aparea pagina aia sau chiar imi inregistreaza calculator si trebuie sa fac windows-ul pentru a opri inregistraul asta misterios?