| kamig a întrebat:

Cine a intrat in LICEUL TEORETIC Alexandru Vlahuta Bucuresti? anul 2012 si intalnirea bobocilor? [] scuuzzaati categoriaa[][]

9 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Eu am terminat liceul. Am luat bacalaureatul si am intrat la facultatea de drept. love struck

| kamig explică (pentru qLoveSmileღ):

Si cum a fost? sunt numai fete? e si scoala generala?

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru kamig):

Facultatea? laughing Facultatea este diferita de liceu/scoala generala. Cred ca nu mi-ai inteles raspunsul. happy

| kamig explică (pentru qLoveSmileღ):

Am crezut ca ai terminat Alexandru Vlahuta. altfel de ce m-ar interesa ca ai terminat tu liecul? daca nu ai nimic de spus legat de liceul meu ( DESPRE CARE AM POMEIT IN INTREBARE, DOOH) atunci nu ma intereseaza?

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru kamig):

Treaba ta ca nu te intereseaza. :* Comentez ce vreau. raised eyebrows Daca nu-ti place, asta e. happy

| DownAnima a răspuns:

Eu voi intra in vlahuta, am aflat de pe internet deci voi fi un boboc in vlahuta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuzam.dar care este legatura cu Dragoste si sex?

| kamig explică (pentru anonim_4396):

Am scris []scuzati categoria[][] doh?

| Stoica_Andy_1996 a răspuns:

Si eu am intrat la vlahuta si am fost si in 1-8 acolo liceul e super in fiecare sala avem aer conditionat si profii sunt super ok. as vrea sa stiu si eu cand este intalnirea bobocilor daca gasesti ceva baga si tu pe facebookhappyhappy