| Pink_Mymy_1986 a întrebat:

Cine are o cariera in lumea muzicii sau in arte plastice? As vrea sa ii cunosc

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Depinde la ce te referi, varul meu "are" mai bine zis in devenire a inceput deja un mini-studio de inregistrari in domeniul muzici. LAsa-mi un mesaj sa vad daca te pot ajuta. Succes!

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Eu. Sunt un sculptor fara maini. Nu, nu iti dau accept pe facebook si nu iti fac reclama, stiu ca doar asta vrei

| Pink_Mymy_1986 explică (pentru AirănMeidăn):

Nu asta vreau. vreau sa aplic la un liceu de arta si vreau ca pana atunci sa invat cate ceva despre arta