| adutzza_1262 a întrebat:

Cine crede ca adrian tutu a merita sa castige premiul cel mare(romanii au talent)?

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Adrian Tutu merita sa castige.

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu am ținut cu Narcis Iustin.Acum aruncați cu stupizi, pentru că așa faceți toți când scriu astalaughing

| Louise21 a răspuns:

Eu sunt de parere ca merita.E un baiat extraordinar care ne-a transmis multe mesaje foarte importante. S-a vazut ca Adrian canta din inima,s-a vazut ca ii place ceea ce face.Multi spun ca el a castigat din cauza povestii sale dar aceia sunt doar niste oameni invidiosi care nu stiu sa aprecieze un adevarat talent.Ma rog...fiecare cu parerea lui. Eu sper sa nu bage in seama mesajele urate de la unii si sa nu se descurajeze din cauza lor.Mie una imi vine sa ii ascult in continuu piesele pentru ca pur si simplu iti ajung la inima. Canta cu atata sinceritate si se vede ca este un om bun la suflet si pe langa toate astea e si foarte foarte frumoslove struck . Parerea mea e ca s-a luat decizia corecta si ma bucur foarte tare ca a castigat el. Nu spun ca ceilalti nu au fost talentati...au fost extrem de talentati dar el a fost MINUNAT! Sper ca te-am ajutat.

| mistikk a răspuns:

EU e foarte bine ca a castigat.Lil SHEAN 4 everwinking

| chupachups1234 a răspuns:

Eu. loihgyoseghough prea multe majuscule.