| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cine credeti ca ar trebui sa faca primul pas spre un sarut, o relatie? Baiatul sau fata? Unii sunt mai demodati si zic ca ar fi frumos ca sa vina de la baiat primul gest straight face Eu nu`s de acord... Daca vrei sa faci ceva, de ce nu incerci? Nu ai ce sa pierzi. Eu nu am nimic impotriva daca ar face fata primul pas thinking adica. nu inteleg de ce ar afecta.

Voi ce ziceti?batting eyelashes funda

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Nu exista o regula in acesta privinta. Primul pas va fi facut de cel ce poseda mai mult curaj, sa nu-i zicem tupeu ca, suna prea urat.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Personal, nu as face primul pashappyMi se pare aiurea si nu cred ca imi dau seama care e momentul potrivit sa o fac, asa caoh go on

| Emena a răspuns:

Nu conteaza.atata timp cat il face cineva

| andrei a răspuns:

Asta dovedeste ca fata nu are rabdare si un baiat inteligent poate sa o manipuleze:d

| Lulu54 a răspuns:

Pai (acum cu timpurile astea moderne) eu cred ca nu prea conteaza cine ar trebui sa faca primul pas.Cand este momentul potrivit si cand amandoi simt nevoia atunci nu va mai conta.

Oricum bafta!