| geocris98 a întrebat:

Daca o fata si un baiat se certa si el este de vina cine ar trebui sa faca primul pas fata sau baiatul?

Răspuns Câştigător
| Laya a răspuns:

Nu conteaza, läsati orgoliul la o parte ca viata e prea frumoasa s-o complicati cu lucruri inutile! V-ati certat, fa tu primul pas, daca nu-l face el... big grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cine a gresit, in cazul asta....baiatul

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Depinde de ce s-au certat si cine a inceput mai depinde si de persoane. Oricum indicat ar fi sa faca el primul pas spre inpacare mai ales daca el este de vina. Dar acum ce sa le faci la baietii ca uni nu sunt buni au orgoliu prea mare. laughing Oricum Mult Succes! pa-pa

| MonsterEnergy a răspuns:

Ăla cu orgoliul mai mic.

| Xtadelo a răspuns:

Baiatul!

| LaNaibaa a răspuns:

. baiatul.