| mentholinks a întrebat:

Cine credeti ca este mai smecher dintre Tatal, Fiul si Duhul Sfant? Eu zic ca Duhul Sfant fiindca daca il jignesti nu mai poti fi iertat.

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Fiul, doar pentru că se "respawnează" în fiecare an.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru deeeaqq):

A gaming joke.
I respect that.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ma' boy Jeezus is d-best

| Teffan a răspuns:

Tatal,ca ii pedepseste pe amandoi cand sunt mai nebunatici.

| NameInUse a răspuns:

Paai... asta ar fi Sfanta Treime, care-i o unitate. Nu pot spune care-i mai smecherlaughing
In plus, intre astia trei exista o relatie ciudatalaughing Fiul este propriul lui Tata, iar Duhul Sfant, in ipostaza de porumbel, e tatal Fiului.rolling on the floor
Toti trei sunt de fapt unul singur. Deci, sunt la fel de smecheri toti trei.laughing