| BiancaStoran a întrebat:

Cine credeti ca va castiga "Burlacul"? Motivati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Salut!
După părerea mea, Sergiu o va alege pe Sasha dar nu cred că a avut timp să se îndrăgostească de ea cu adevărat.

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna.
Cred ca Adelina. Nu imi place de ea. Se vede ca e o fata eleganta, cu bani, desteapta dar eu nu o suport. Pai cred ca o va alege pe Adelina deoarece, profa e mai invarstahee hee... Mie imi placea de Alexandra si Sasha...

| BiancaStoran explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Sasha a ramas in competitie! Dupa pauza a aratat ca Sergiu si-a luat ramas bun de la fete si Sahsei i-a dat un crin! Deci acum ce crezi?

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru BiancaStoran):

Pai at clar, Sasha love struck.

| LoveForShania a răspuns (pentru BiancaStoran):

Da,dar Adelina o sa castige.
Sau Irina, posibil.
Sunt ferm convinsa ca una din cele doua.
Sasha nu o sa castige.
Eu episodul trecut jur ca am inceput sa plang cand am vazut ca era aproape sa o dea pe Sasha afara.
Dar Alexandra, i-a spus-o prea bine.
'' De obicei barbatii ca tine se lasa mereu fermecati de prefacutele ca Adelina''.
Ceva de genu' a zis.
Adelina e mult mult prea prefacuta.
Se vede clar cum il manipuleaza.
Isi ia rochii foarte decoltate sa fie cu sanii la vederea lui Sergiu, acum am vazut in secvente ca si-a luat o rochie din dantela sa-i scoata in evidenta posteriorul.Nu vrea sa-l sarute, cica il lasa sa mai turbeze putin.Adica,cum sa spun,IL MANIPULEAZA! IL CONTROLEAZA!
Si acum, ca e ultimul episod,pun pariu ca o sa faca tot posibilul sa se dea cat mai mult la Sergiu,ca el sa-i ofere toata atentia.
Sa-l vrajeasca mai pe romaneste.
Da' asta nu inteleg,cand era cu Vladimir, fetele erau '' woww Vladimirrr hai sa ma saruti''.
Si acum pe asta, au vazut ca le baga prea mult in seama, il lasa pe el sa astepte.

Sunt sigura, ca Irina si Sasha o sa incerce sa fie cat mai naturale, si o sa lasa totul sa vina de la sine.Pe cine o alege,o alege.
Dar Adelina, nu vai, ea o sa dea tot posibilu' sa il atraga cat mai mult pe Sergiu.
Stii, draga, cunosc atatea ''surori'' de-ale Adelinei, am atatea in liceu, ca imi vine rau.
Le-as pune pe toate la un loc si le-as da foc.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Tu ce crz?