| Eeeeeeeeeeee a întrebat:

Cine credeți ca va câștiga la emisiunea Burlacul? (Violeta/Mihaela?). Motivati raspunsul. Dau funda!kiss

Răspuns Câştigător
| Andre a răspuns:

Pai eu stiu sigur ca, Catalin o alege pe Mihaela ca ii place cum se comporta sil ui nu prea ii pasa de frumusete deci mie nu im i place de nici una mie imi placea de Roxana Si de Melania dar as vrea sa o aleaga pe Violea ca MIHAELA E prea urata si mie nu imi place de ea dar e treba lui Catalin! sper ca te-am ajutat *fundita*?

20 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nişte penibile care umblă după un gheu. Jur ca asta e cea mai penibilă emisiune din ultimii 20 de ani. V-aş pune pe toate într-o cameră şi v-aş da foc, cu tot cu ratatul ăla.

| Sin a răspuns:

Va castiga ce?
Emisiunea aia e un fake 100%.

| Anonima_5812 a răspuns:

Violeta.

| SweetCandy a răspuns:

Violeta e mult mai ok, Mihaela e prefacutawinking

| greenapple a răspuns:

Mihaela pentru ca desi a fost eliminata a fost adusa din nou.As fi vrut sa castige Melania!

| Paywa a răspuns:

Eu cred ca Violeta...Eu una cred ca Mihaela pare prea pe interes.big grin

| funkydiva a răspuns:

Violetaaaa:d

| Bianca_9620 a răspuns:

Violeta big grin deoarece catalin botezatu cauta o femeia care sa o sponsorizeze si mihaela e prea batrana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violeta. Asa zic astrele http://sp2.ro/3178c3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaela, din pacate. rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce cred, dar s-ar putea ca Mihaela sa castige, poate o alege pe ea ca e mai "coapta" si stie ca nu o sa-l ia pentru. banii lui deoarece e bogata din cate am inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa castige Bianca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa castige Bianca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa sigur castiga mihaela... violeta mi se pare prea urata pentru catalin dar eu vruiam sa castige roxana hambalista... dar asta e. doar catalin stie ce vrea.:*

| DominicxD a răspuns:

Mihaela love struck

| Aida7893 a răspuns:

Pai deja stim cu totii...laughing a castigat Violeta! yayayay

| Aida7893 a răspuns:

Pai deja se stie.laughing a castigat Violeta! yayayayay

| Bucuriedeculori a răspuns:

Si a castigat Violeta...

| vladutzzelul1997 a răspuns:

Sigur mihaela