| MissDelevingne a întrebat:

Cine credeti ca, castiga la ROMANII AU TLENT!
Care e preferatul vostru?

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Luca, barmanul

| Bondarel99 a răspuns:

Nu pot sa prezic viitorul dar cred ca lupta o sa se dea in zona Narcis-Adrian-Valentin Dinu.
Dar cred ca oamenii o sa voteze iar dupa situatia materiala si nu dupa TALENT.
Si daca ma intrebi cine o sa castige, iti spun ca Narcis.Sunt sanse foarte mari si o sa vedem daca va fi asa.

| Neah a răspuns:

Oricine da nu Rebeca Neascu *arata degetul din mijloc catre Rebeca*

| คиค a răspuns:

Buna!

Am doi preferati.
Unul dintre noi ei este Narcis care este intr-adevar un talent nativ, dar mai mult m-a impresionat Adrian Tutu atat povestea sa de viata cat si talentul sau, deoarece acesta nu numai canta ci si compune, toate melodiile transmitand un mesaj bine conturat.

| AdelinaPaula a răspuns:

Adrian Tutu.love struck
Sper, eu sa castigebatting eyelashes.