| 1968 a întrebat:

Cine e de acord sa dea Vantu si Patriciu banii furati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i dea si sa dea si dobinda la eiwinking

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ok. De acord. Si acum, ce facem? Ne ducem la ei si ii tragem de urechi? Ii taiem de la portia de desert deseara? Le tragem 2 palme la fundulet? Sau le luam masinutele?

| smaranta a răspuns:

Cred ca toata lumea e de acord, dar asta o sa se intample cand a face plopu pere, sau cand ne-or da rusii tezaurul inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar da s. o. v si patriciu banii furati, cred ca Romania o sa fie una dintre cele mai bogate tari din europalaughing