| danubia a întrebat:

Cine e vinovat in accidentul rutier de la Tulcea din dimineata lui 30 septembrie 2010?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu putem pronunța după încheierea cercetărilor. Nu ne permitem pronosticuri.
Pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care considerati ca soferul este singurul vinovat sunteti niste retardati mintali! In primul rand primaria muc. Tulcea este de vina deoarece ar fi trebuit grabirea lucrarii la acel drum care esti in " Santier in lucru " de 8 luni! Il si aud pe domul Hogea spunand ca primaria nu are nici o vina si il acuza pe sofer in intregime! Il vad il scuip in gura! Multumesc lui Dumnezeu pentru ca nu mi-a luat mama alaturi de el happy! Vinovatii : GERALDO ( asa zis director Textile Gel&CO.SRL, Primaria Mun. Tulcea ) le multumesc ca-mi fac mama sa aiba cosmaruri in fiecare seara ) CONDOLEATE FAM.