| Roby67 a întrebat:

Cine este de acord cu mine sa scapam de "PLIMBARESCU" ala din coltul de sus dreapta? Nu de alta, dar deranjeaza.
@Raluca TPU, citeste raspunsurile si decide.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De acord. Si, @Ursulika: nu zice nimeni sa dispara complet, dar l-ar putea muta in coltul din stanga sus, unde n-ar mai deranja asa de mult.

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pe mine mă enervează pentru că nu văd scrisul atunci când e în dreptul reclamei, deci sunt de acord.
Dar degeaba. Când s-a făcut ce am vrut noi?

| Libelle a răspuns:

E cam deranjant... aveti dreptate.

| Barajag a răspuns:

Hai sa nu fim rai si egoisti, strica sa ne spunem calatoriile, vacantele petrecute in alte tari straine? De ce sa fim impotriva unui site din care putem aprecia multe locuri neintalnite de unii dintre noi si intalnite de altii?
Tu Roby, care locuiesti intr-o tara straina, ai putea sa povestesti calatoria care ai inceput-o acum cativa ani.Chiar de primesc stupid, sunt probig grin

| AnaEindragostita a răspuns:

Deranjant spune-i lui raluca

| Radioactive a răspuns:

Dap, chiar deranjeaza

| Radioactive a răspuns:

Sa scapam de plimbarescu!

| Roby67 explică:

@mumushika10, si asta este o problema, cum sa-i spun daca plimbarica acopera linkul "contact"?

| roxy_2350 a răspuns:

Eu. daca se decide ceva, scrie`mi pe privat si iti dau mesu meu sa vb.

| freehugs a răspuns:

Eu de-abia acum l-am observat rolling on the floor
dar sunt pro big grin

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Da este chiar deranjant! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce va deranjeaza Plimbarescu? Mie nu imi acopera absolut nimic si spre deosebire de alte reclame nu iti ocupa jumatate din ecran. In plus, am impresia ca e un proiect facut de cei care au creat si site-ul TPU tongue Asa ca ma indoiesc ca o sa scapati de el pentru ca are nevoie de promovare care chiar nu e facuta "agresiv".