| LeiAdrian a întrebat:

Cine este foarte bun la limba engleza sa ma ajute si pe mine la niste teste?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu dacă doreşti. happy

| LeiAdrian explică (pentru anonim_4396):

Lasa-mi un mesaj cu id-ul de mess sau adresa de email.

| zerro17 a răspuns:

Ce inseamna foarte bun? Ce fel de teste?

| LeiAdrian explică (pentru zerro17):

Teste cu cateva exercitii de reading, use of english si speaking, in genul celor care se dau la proba de competente la engleza la bacalaureat. Foarte bun adica care se pricepe foarte bine la limba engleza si o intelege bine.

| zerro17 a răspuns (pentru LeiAdrian):

Pai daca nu gasesti pe altcineva mai bun, te ajut eu. Am luat B2 la majoritatea la BAC.

| LeiAdrian explică (pentru zerro17):

Trimite-mi un mesaj cu adresa de email sau ID-ul de messenger ca sa pot sa ti le trimit. happy

| zerro17 a răspuns (pentru LeiAdrian):

Nu pot da mesaj; georgeiulian53 id mess