| dropfool a întrebat:

Cine i-a dat mesaj acestei fete
https://www.facebook.com/malinalexa
ar face bine sa recunoasca pentru ca nu asa se face...am incercat sa imi adun calmul si nervii si sincer singurul motiv pentru care nu injur e ca nu vreau sa imi fie contul suspendat. TPU e un site facut sa ajute oamenii, corect? Corect. Din moment ce eu am venit sa imi deschid sufletul aici si sa caut ajutor TOCMAI PENTRU CA IMI PLACE FOARTE TARE DE EA SI NU VOIAM SA DISTRUG SANSA CUM AR PUTEA CINEVA CARE MI-A CITIT INTREBARILE SA II SCRIE SI SA I LE ARATE? Ca nu cred ca s-a apucat ea in timpul liber sa intre pe TPU ia sa vad daca a pus cineva vreo intrebare despre mine.
Ea sigur ca mi-a citit intrebarile si si-a dat seama cine sunt, mi-a si scris:) si mesajul ei a fost destul de clar si nu s-a terminat deloc bine si sunt in depresie de mai bine de o luna, nu inteleg cum poate exista atata rautate aici...
Zilele trecute mai ales am rugat-o pe o prietena sa vorbeasca cu o prietena de a ei fiindca simteam ca nu mai rezist...iar prietena ei i-a dat o poza cu ea (Alexandra) si tipul ala cu care eram sigur ca e intr-o relatie stand in pat iar el nu avea tricou...va rog sa ma credeti ca am simtit ca ma sufoc atunci cand am vazut poza, nu mai suport gandul ca el o atinge si isi pune mainile pe ea, am sentimente foarte puternice pentru ea de mult timp si toate sansele mele s-au dus de rapa, nu inteleg cum a putut cineva sa faca asta.
Din partea mea poate sa ii trimita si intrebarea asta ca oricum nu imi mai pasa daca mai vede ceva sau nu, sper ca persoana in cauza e fericita ca a distrus si si-a batut joc de sentimentele cuiva cu care nici macar nu avea nicio treaba.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de multumit, desi n-a reactionat aia asa cum i-am sugerat eu cat am putut de subtil. Tu n-aveai nicio relatie cu ea si nicio sansa sa ai vreodata una. Consider ca ai meritat-o si ca ti-am facut un bine, daca esti in stare sa inveti ceva din ce ti s-a intamplat. Inceteaza sa mai fii obscen de prost, ca s-ar putea sa-o patesti mai rau decat atat.

Mie n-o sa mi se intample niciodata asa ceva pentru ca nu-s ca tine.

11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Toata lumea stie ca daca vrei sa postezi intrebari personale pe TPU trebuie sa iti iei anumite masuri de siguranta.

| RAY a răspuns:

Cat dramatism, ce tragedie mare, imi vine sa plang cand citesc drame de astea, probabil aliens tia tranmis mesaj sa te testeze sa stie daca mai vin pe pamant, dar sunt slabe sanse

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa stii ca si mie imi venea sa ii scriu tipei, dupa 2-3 intrebari de-ale tale.
Mi se pare normal ca a facut-o cineva, pana la urma.
Nu era corect sa postezi profilul tipei, alaturi de o gramada de detalii observate de tine prin stalkereala, iar tu sa beneficiezi de anonimat. E un inceput de hartuire ce faceai tu.
Cred ca e prima intrebare la care sunt 100% de acord cu toate raspunsurile. Revino-ti, ca starea aia nu te ducea spre bine. E mai buna depresia pe care o ai acum.

| Drimmero a răspuns:

Invatatura de minte, nu iti mai expune intimitatile si gandurile aici pe site, tu practic ai aruncat-o pe tipa aici pe site in vazul tuturor, i-ai pus profilul,, nu e frumos.

Nu sunt implicat in asa ceva, doar ca aici sunt multe cartite care mereu ies la iveala, obisnuieste-te cu ideea.

| SilentRain a răspuns:

Pfff, clar tot tu ai pus link cu profilul eii, și acum tot tu te enervezi

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vrăjeală, fato, te plictisești rău.

| Plato a răspuns:

Https://youtu.be/4_5lYakRK6I?t=82 laughing
Numa' sa nu ne bati.

Ca te-a deconspirat cineva de aici sau nu, tot acolo erai oricum.
Asculta ce ti-am dat mai sus, ceva de corason, si-ti trece. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost
care e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitasem de asta
http://imgur.com/a/0k07xBu

| dropfool explică (pentru anonim_4396):

Esti multumit? Cu ce te ajuta ca ai facut asta, te simti bine stiind ca distrugi relatiile dintre oameni? N-aveai ce face in ziua aia acasa si te-ai gandit sa ii scrii ei? Sper sa ti se intample acelasi lucru sau mai rau, doar ca sa vezi cum e.

| CdeMetal a răspuns:

Frate, fa o betie si asculta niste manele de corason, o sa-ti treaca.