| secretsisecret a întrebat:

Cine imi da niste nume de baieti cool?

Răspuns Câştigător
| ToxiikGirl a răspuns:

1.Luke,Rey,Bill,Samy, Ron, Wayne,Juan,Eduardo,Willy,Mike,Zac,William,Kevin, Jake, Nick, Jhon. Fundaa?

9 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Cosmin smugsmug

| Deea a răspuns:

Deyu

| andreylarentiu a răspuns:

Gogu

| LARISA_3366 a răspuns:

Pai hai sa pun niste nume care se folosesc!

Iulian, cristi, marius, victor(vicky), alex, alin, florin, vladut. cam atat imi vine in minte. ( in clipa asta ma gansesc la prietenii mei, si de la asta mi-a venit ideea)
pace tie!
pup

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Leo,Alex,Bogdan,Cristi,Alin,Razvan,Leonardo

| secretsisecret explică:

Shoky
Slayer
jonny
Oliver
fundita?

| Emmett a răspuns:

Ryan, Rex, Bobby, Toby, Tony, Nicholas, Mitch, Davis, Hesh, Logan, Erik, Beau, Spencer, Gabe, Emile, Carter, Jorge, Alvin. Funda? happy

| DidiLovesYou a răspuns:

Emil,Emilian,Liviu,Darius,Bogdan,Danielhappy

| Sweet_Cătălin_1999 a răspuns:

The Fall One Elit