| larisuk_8791 a întrebat:

Cine imi explica cum pun o piesa la profilul de pe hi5 ca sa o poata sculta prieteni?

dau fundita!:*:*:Xxlove struckXx

1 răspuns:
| FoarteLetargic a răspuns:

Cum poti pune muzica pe hi5 (autoplay):

1. Cautati pe youtube.com melodia care va place.

2. In pagina de youtube cu videoclipul, in dreapta, copiati textul de la Embed intr-un fisier text. In tot acel text cautati http://www. youtube.com/...&hl. Copiati acest fragment cu CTRL+C.
3. Aici gasiti un cod. Selectati partea cu rosu si inlocuiti-o cu fragmentul copiat mai devreme cu comanda CTRL+V.
4. Noul cod il puteti posta ca un comentariu sau pune la descriere in propriul profil.

Funda?:)