| Adryydream a întrebat:

Cine imi poate da si mie o idee de produs care nu exista pe piata, util oamenilor si destul de usor de confectionat. e tema pentru la scoala. Funda :*

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Exercitiul fizic. Nu exista pe piata asa ceva, este mai mult decat util, si este usor de facut(daca e greu, e greu pentru lenesi). happy

Iar daca vrei chiar un produs, atunci ma gandesc la un senzor de miscare, care, atunci cand esti in baie sa se aprinda un led vizibil pe timpul zilei, pentru ca cel care vrea sa intre sa nu mai forteze manerul sau sa intrebe daca este ocupat. happy

Pentru ca vara a venit, ma gandesc la un ventilator care sa fie actionat manual (prin pedalare) si nu electric.

Sau, ca sa nu mai umblam cu cheile de la bloc si de la casa cu noi, sa fie un interfon prin care sa intram pe baza unui cifru: unul pentru usa blocului si altul pentru usa de la apartament.
Si cand se ia curentul sa ramanem pe-afara! laughing