| Poison_9734 a întrebat:

Cine imi poate scrie si mie versurile de la Robotzi episodul 19?puppy dog eyes.
MultumESC!

Răspuns Câştigător
| yoo_3412 a răspuns:

MO: Ce faci FOCA?
FOCA: Mda. bine MO uite …
Pingu: Domnule FOCA, dupa analizele mele tehnoziomul are nevoie de mai mult pluraniu.
MO: FOCA, ce satana ii mini-c**u asta ambulant? Te-ai pedofilat?
FOCA: Mediocrule, Pingu e noul meu asistent.
MO: Ahahaha! Pingu! Hahahaha!
Pingu: Acesta este exemplarul esuat de care m-ati avertizat?
FOCA: Aha.
MO: Ciue, ma? Esuata-i balena de m**a intr-o balta de pireu, luati-ar sursa foc de sobolanu dracu’ care esti!
Pingu: Cer permisiunea sa-l elimin!
MO: De-mi bag p**a in masa lu gombotu asta metalic, ii fac un frate mai mare, si-l pun sal bata animalic!
FOCA: Inspira 1, 2! Expira 1, 2, 3! Calmeaza-te ficil, ca altfel ti-o cam iei!
MO: TradatoRULE, crezi ca ma poti inlocui? Ia un brat de ***, mizerabiLULE!
FOCA: MO, cat face 7*3?
MO: 7*3? 7*3 de cuc ma iei!
FOCA: 8*4?
MO: Sugi cacatu!
FOCA: 5*2?
MO: Castigi un coi!
FOCA: 9*5?
MO: Ma cac intr-o punga, ti-o pun pe pres, ii dau foc, sun la usa si fug!
FOCA: Pingu, radical din 6743, 895 la puterea 6?
Pingu: 3, 06713152 ori 10 la a 11-a
FOCA: Deci, MO, tu sugi la viata!
MO: Da? No stai tu numa asa, ihi! Stai numa, stai, stai, stai! Lasa ca vezi tu! FOCA, ti-l prezint pe asistentul meu, STO!
STO: Bei cu mine!
FOCA: uuuuuuuuuuuu!
Pingu: Si ce stie sa faca?
MO: Combina substante chimice avansate, in solutii distilate.
FOCA: Adica?
MO: STO!
STO: Bei cu mine?!
MO: Tequila!
FOCA: Tipic!
Pingu: Domnule FOCA, pe care-l elimin?
STO: Bei cu mine!
…. STO si Pingu pleaca beti cantand o piesa in spaniola.
MO: Da-l in p**a, FOCA! Nu fi suparat ca te-a tradat ca un ****!
FOCA: Da!
MO: Eu un lucru stiu in viata: omu cat greseste-nvata!

PUNCT.

MO: Omu cat greseste-nvata!