| Madalina2002 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie materiile clasei a 5-a?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Romana,Engleza,Matematica,Religie,Sport,Muzica,Tehnologie,Informatica si cam astea ar fi.

| fuzzer a răspuns:

Romana, matematica, geografie, istorie, ed. tehnologica, ed.civica, ed.fizica,muzica, engleza, franceza, biologie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- româna
- matematica
- istorie
- geografie
- biologie
- educație pentru sănătate
- engleza
- franceza
- muzica
- religie
- educație fizica
- educație tehnologică
- educație plastică
- dirigentie

| 8mariastar a răspuns:

Romana,Mate,Biologie,Istori Tehnlogica,Muzica,Franceza,Engleza,Sport, Religie, Informatica, Dirigentie, Desen

| georgeta27 a răspuns:

Pai se face:romana,engleza,matematica,educatie fizica,biologie,religie,educatie muzicala, educatie tehnologica, educatie plastica, dirigentie, informatica.cam astea ar fi