| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a întrebat:

Cine imi spune ce stiluri de dans vor fi vinerea viitoare la emisiunea "dansez pentru tine"? dau funtitza

9 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Stiu ca unul e dans tiganesc dar nu il mai retin si pe al doilea.

| SophieLoVeKorea a răspuns:

SUNTE-TI VARZAAA... A fost tango si street dance niciun tiganesc voi sunteti surzi au zis cand s-a terminatlaughing

| username_8290 a răspuns:

Tiganesc si tango.

| Tabii. a răspuns:

Gata am vazut la pro tv tango si tiganes

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Buna Adryana cele doua stiluri de dans care vor fi vinerea viitoare la "Dansez Pentru Tine" sunt Tango si Dans Tiganesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor fi tango si dans tiganesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taan sgfhgd hgsf hsah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stilurie de saptamana viitoare sunt tiganesc, contemp si broadway