| Delisha a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa inserez o melodie intr-o pagina web, adica blogul meu, care sa porneasca automat la deschiderea paginii?
cateva instructiuni, daca se poate...mersi anticipat

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Poti utiliza melodiile de pe trilulilu.ro sau alte site-uri, dar trebuie sa copiezi codul embed la tine.

| Delisha explică:

Merci! am inteles asta...insa unde inserez codul embed? intr-o postare noua la html? aici nu stiu...

FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

Poți folosi www.eOk.ro - site cu muzică gratuită. Cauți melodia pe care o vrei (e un search dreapta sus) și acolo găsești codul embed (este ceva de genul < script type=...). Copiezi codul și îl pui pe blogul tău.