| michaelart69 a întrebat:

Nu stiu daca poate cineva sa ma ajute, dar incerc. Se poate sa fac un link care sa se deschida automat cand intri in pagina ca si la Youtube autoplay?! Deci sa nu apas pe link. Intru in pagina si sa porneasca automat url. Sau la un anunt cand apas pe titlu si intru in pagina sa se deschida un url.Am cautat foarte mult pe internet si in engleza dar problema ca nu stiu cum se numeste. Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Intra pe youtube si dai click pe canalu meu si jos scrie Încărcări recente: Redați dai redare ce iti place