| fresHZoNe a întrebat:

Cine imi spune si mie o balta buna (in Bucuresti sau pe langa) unde se prinde peste calumea! Daca ar fi si fara taxa ar fi si mai bine happy

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Lacul Ciurel, sau lacul Morii, cum i se mai spune. De la metrou la Cringasi, mergi doar 10 minute pina la el (mergind cu tramvaiul 41 ajungi si mai aproape - strada trece chiar pe linga digul de pe marginea lui). Te duci undeva mai departe de oras (are o circumferinta de vreo 7-8 km, daca nu mai bine), si nu te va baga nimeni in seama. Si daca te-ai saturat de pescuit, poti face si o baie buna - acum apa e f calda.

3 răspunsuri:
| fresHZoNe explică:

Da.stiu unde e ciurelul big grin dar nu m-am gandit sa ma duc acolo pana acum. mi-ai dat o idee. o sa incerc. mersi!

| ccoral a răspuns:

Balea lac

| fresHZoNe explică (pentru ccoral):

Balea lac e in Bucuresti mai cretinel? nu te mai stradui sa dai raspunsuri ca esti pilaf.