| gabrielitah a întrebat:

nu stiti,daca am intrat la SAS la Universitatea din Bucuresti,la taxa, pot prinde loc la camin? big grin multumesc

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In anul I "cu taxa", nu cred --- poate, daca ai certificat de handicap, atunci sunt obligati prin lege sa-ti aprobe cazarea. Sau, daca raman locuri, ai o sansa in etapa de redistribuire. Vezi "cazari" la SAS :http://sas.unibuc.ro/index.pl/cazari_ro

| gabrielitah explică (pentru alessia5158):

Si redistribuirile pana cand se fac?

| alessia5158 a răspuns (pentru gabrielitah):

In 27 si 28 sept! --- se vede treaba ca n-ai citit link-ul dat cu atentie.

| Mikhtarian a răspuns:

Daca raman locuri, ai o sansa.