| Fetitzacekurai a întrebat:

Cine isi mai aminteste de desenele animate de pe minimax? Era un serial in care era vorba despre niste spiridusi (parca) care trebuia sa ajunga la ceva inel si daca intrau in el ajungeau in lumea lor. Daca erau aproape de acel inel si nu reuseau sa intre in el, se transformau in ciupercute timp de 100 de ani. Stie cineva cum se numea acel serial? Nu sunt sigura daca am povestit bine dar cred ca va dati voi seama...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toad Patrol

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai era unu pe minimax cu o broscuta verde parca franklin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da, dar nu e ala.
E Toad Patrol, a fost un desen misto, am vazut toate episoadele.

| Fetitzacekurai explică (pentru anonim_4396):

A da! Mi-am amintit! Erau niste brotacei. Chiar imi placea serialul!